מדריך להזמנת נעלים לפי סנטימטר

הבעיה הגדולה ביותר בהזמנת נעלים בלי למדוד היא בחירת נעליים שמתאימות למידה שלכם. בחירה נכונה תבטיח לכם נוחות מרבית, למזלכם יש לנו ניסיון רב בתחום ולכן זה די פשוט.

 

לכל נעל אצלינו באתר יש גם את המידה הרגילה (אירופאית ) וגם את הס"מ שלה, אם תיבדקו טוב בלשונית של הנעל שלכם תראו שלרוב מופיע שם מידה אירופאית ומידה אמריקאית וגם מידה בסנטימטר, הסנטימטר מצוין לרוב ב- CN או CM.

 

כל חברה/מותג בוחר לרשום מידה אחרת. לפעמים אתם בנעל אחת 44 ולפעמים בנעל/מותג שונה אתם 44.5 , אבל אם תבדקו טוב לרוב שניהם אותו הסנטימטר,ולכן הדבר הפשוט ביותר לעשות זה לבדוק בלשונית של הנעל שלכם כמה סנטימטר אתם? ואז לבדוק בנעל שאתם רוצים להזמין אצלינו איזה סנטימטר מופיע – ופשוט להזמין.

אופציה שניה, אפשר להדפיס באתר שלנו את שרטוט כף הרגל, המדידה מתבצעת כאשר הינכם דורכים על גבי הנייר שהדפסתם ומודדים מקצה העקב ועד קצה האצבע הארוכה ביותר ו.. וואלה! קיבלתם את המידה שלכם בס”מ.

באופציה השנייה המלצה שלנו היא שתרכשו את הנעל במידה גדולה יותר בחצי ס”מ עד סנטימטר מהגודל שמדדתם.
(חשוב לשים לב שלפעמים הגדרות המדפסת אצלכם בבית/משרד שונות והשרטוט יודפס אצלכם שונה. לכן מומלץ לבחור בהדפסה ב– actual size כמו באקרובט רידר – ואם ההדפסה עדיין נראית לא מדויקת אז תיקחו סרט מידה/מטר/סרגל ותשוו בינו לבין ההדפסה)

פרט נוסף חשוב שצריך לשים אליו לב, יש מותגי הנעלה שמציינים רוחב לנעל, יש נעלים ברוחב:
medium , wide, extra wide ועוד…

רוחב medium הינו הרוחב הסטנדרטי, אם הרוחב הינו שונה אנחנו מציינים זאת.אם לא צוין באתר רוחב אז ניתן להתייחס אליו כרוחב הסטנדרטי.

דילוג לתוכן